- Advertisement -spot_img

TAG

beteje

E ngjashme me filmin vizatimor, beteja spektakolare e luanit me tufën e 30 hijenave

Një luan i vetëm është detyruar të luftojë me një tufë prej të paktën 30 hijenash për të mbrojtur ushqimin e tij. Në imazhet e...

Betejë e fortë mes dy pijeve, cila është më e mirë mes verës dhe birrës

Ka pak gjëra që njerëzit duan më shumë sesa një birrë të ftohtë apo një gotë verë të mirë. Aq më tepër tani që...

LAJM I FUNDIT/Covid 19 i merr jetën Bashkim Finos, socialisti nuk e fiton betejën

Covid 19 i ka marrë jetën politikanit të njohur Bashkim Fino. Fino është ndarë nga jeta në orët e para të mëngjesit të sotëm,...

Latest news

- Advertisement -spot_img