- Advertisement -spot_img

TAG

Beverly Cleary

Ndahet nga jeta në moshën 104-vjeçare shkrimtarja Beverly Cleary

Autorja amerikane e librave për fëmijë Beverly Cleary, i cila u dallua për personazhet realistë duke sjellë depërtim dhe humor të rrallë në jetën...

Latest news

- Advertisement -spot_img