- Advertisement -spot_img

TAG

Beyonce

Dikush filmoi Charli D’Amelion duke kërcyer dhe rrjeti nuk po ndalet me komentet negative

Charli D'Amelio e kthyer tashmë në një personazh të njohur nga videot e saj në TikTok është kthyer në qendër të vëmendjes ditët e...

Beyonce ndiqet nga fati i keq,hajdutët i vjedhin fustanin e “Grammy”

Diva e muzikës botërore Beyonce ka qenë dy herë në shënjestër të grabitësve këtë muaj, të cilët hynë në një depo ku ajo mban...

Ja cili është çifti i showbizit më i pasur në mbarë botën

Beyonce dhe Jay-Z janë çifti i njohur më i pasur në botë. Në vitin 2018 pasuria e këngëtares nga “Forbes” ishte 355 milionë dollarë ndërkohë...

Producenti ‘ia hedh paq’ : Mendova se të nesërmen do të përfundoja në arkivol nga Jay Z

Producenti i njohur, Benny Blanco, ka rrëfyer ngjarjen më të sikletshme të jetës së tij, e cila lidhet me çiftin Beyonce – Jay Z. 33-vjeçari...

Lista e paparashikueshme e çmimeve Grammy 2021

Çmimet Grammy panë shumë fituese brenda 1 nate! Taylor Swift mori çmimin "Albumi i Vitit" ndërsa Billie Eilish fitoi "Record of the Year". Lëvizja "Black...

E nominuar në 9 kategori, Beyonce zgjedh të mos performojë në Grammy për këtë arsye

Beyonce, ndodhet në krye të listës këtë vit në “Grammy Awars”, pasi numrin e madh të nominimeve. Megjithatë, diva e muzikës nuk pritet që të...

Sa vjeç mbush Beyonce sot në ditëlindjen e saj?

Beyonce është një ndër emrat më të shquar të muzikës botërore. Sot këngëtarja feston ditëlindjen e saj dhe nuk do e besoni sa vjeç mbush! Beyonce...

Latest news

- Advertisement -spot_img