- Advertisement -spot_img

TAG

Big Brother

Qenkan bërë milionerë! Banorët e Big Brother paguhen për të qëndruar të izoluar, sa ka fituar secili

“Big Brother Albania”, reality show që këtë herë u vendos të mbahet me VIP-at shqiptarë, u kthye në emisionin më të ndjekur të trevave...

(Video) Ish konkurrenti i “Big Brother” bie pa ndjenja në mes të emisionit

Fituesi i “Big Brother Albania”, Vesel Kurtishaj, ishte mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin “Wazzup”, ku është përballur me një situatë të sikletshme. Gjatë...

A do të jesh ti prezantuesja e Big Brother VIP? Reagon Arbana Osmani

Sapo u mësua lajmi se së shpejti do të nisë ‘Big Brother Vip’, menjëherë mediat nisën të lakonin disa emra prezantuesesh të njohura, të...

Luftë e fortë mes moderatoreve. Kush do drejtojë ‘Big Brother VIP’ Luana apo Arbana?

Që nga momenti kur u bë e ditur se së shpejti do të nisë “Big Brother VIP”, ka pasur diskutime se kush do e...

“Big Brother”/ A do të marrë pjesë Tea apo jo? Ja çfarë thote ajo

Pak ditë më parë, televizioni “Top Channel”, zbuloi se janë hapur audicionet për spektaklin e famshëm, që pritet prej disa vitesh, “Big Brother VIP”....

Gara për “Big Brother VIP”, kush mund ta prezantojë spektaklin e famshëm

“Big Brother VIP” do të fillojë së shpejti dhe ky lajm është tashmë i konfirmuar. Ditën e djeshme vetë televizioni “Top Channel”, zbuloi se...

Së shpejti nisin audicionet për banorët e shtëpisë. ‘Big Brother Vip’ vjen në Top Channel

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka një ndryshim, aspak te vogël…...

Ish-banorja e BB “ndez” rrjetin për Shën Valentin, pozon e veshur me robdëshambër

Olta Sheta është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ish-banorja e “Big Brother” është mjaft aktive në profilin e saj në...

“Bëhesh e famshme nëse kërkon burrë në tv”,Rike Roçi shprehet se nuk do të dalë më në televizionet shqiptare

Ish-konkurrentja e Big Brother, Rike Roçi ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë në Shqipërise dhe pse prej kohësh ajo jeton...

“Doli foka nga plazhi”, ish-banorja e Big Brother tregon ofendimet që i janë bërë për shkak të peshës

E ftuar në një studio televizive Genta Gjalpi , ish-banore e Big Brother, tha se e pranon veten me peshën e saj,...

Latest news

- Advertisement -spot_img