- Advertisement -spot_img

TAG

Bilanc

Shoferi me shpejtësi 195 km/h para policisë, rrugorja nxjerr bilancin e 24 orëve të fundit

Policia ka intensifikuar kontrollet me qëllim parandalimin e aksidenteve në rrugë. Gjatë 24 orëve të fundit, janë vënë në pranga 8 drejtues mjetesh, nga...

Yuri Kim bën bilancin e punës së Gjykatës Kushtetuese: Rastet e vështira po vijnë

Ambasadorja Amerikane në Tiranë, Yuri Kim, përmes një postimi në Twitter ka bërë një bilanc të punës së deritanishme të Gjykatës Kushtetuese, e cila...

Koronavirusi në Greqi dhe Maqedoninë e Veriut/ Ja bilanci tragjik

Greqia vijon të shënojë bilanc negativ sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 3229 raste të reja...

Latest news

- Advertisement -spot_img