- Advertisement -spot_img

TAG

Bill Gate

Miliarda, shtëpi luksoze dhe avionë privatë/ Divorci i Bill Gates nga gruaja, si do ndahen pasuritë?

Divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë ndarja më "e shtrenjtë", pas divorcit të Jeff Bezos dhe gruas së tij MacKenzie. Çifti...

10 historitë frymëzuese, personalitete botërore, që pas dështimeve, mësuan si arrihet suksesi

Të qenit i suksesshëm është dëshira e të gjithë neve që banojmë në këtë planet të bukur. Nuk ka rëndësi nëse personi i interesuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img