- Advertisement -spot_img

TAG

Bime Narkotike

Kultivoi bimë narkotike, arrestohet 23-vjeçari, shpallen në kërkim vëllezërit e tij (Emri)

Policia e Kukësit ka vënë në pranga një 23 vjecar ditën e sotme pasi akuzohet për kultivim narkotikësh. Në kërkim janë shpallur dhe dy vëllezërit...

Kishin mbjellë 2000 bimë narkotike, arrestohen dy të rinjtë shqiptarë

Garda Civile në Spanjë gjeti një prodhim prej 2,000 bimësh marijuanë në një zonë me qasje të vështirë të vendosur në grykën Barbuixera, pranë...

Kultivonin bimë narkotike në arat e shtëpisë, mes të arrestuarve edhe një grua

Në Fushë-Milot, Kurbin, janë arrestuar në flagrancë për veprën penale “Kultivimi I bimëve narkotike ” shtetasit Idriz Hyseni, Hasan Kasmi, Hazbi Kasmi dhe shtetasja...

Kultivimi i bimëve narkotike, arrestohet 1 person, shpallen në kërkim 4 të tjerë

Tropojë Vijojnë kontrollet për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Shpallet në kërkim 1 shtetas i dyshuar për kultivimin e disa...

Kultivonin bimë narkotike në një banesë, arrestohen 3 persona (EMRAT)

Fier Policia godet një tjetër rast të tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Bien në prangat e Policisë 3 shtetas, njëri prej tyre i shpallur në...

Kultivim bimësh narkotike dhe armëmbajtjes pa leje, arrestohen dy persona

Mirditë, Lezhë Finalizohet operacioni policor i koduar "Bulshar”, për goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni nga DVP Lezhë dhe...

Në tentativë për kultivim bimësh narkotike/ Arrestohen tre persona, procedohet penalisht edhe kryeplaku i fshatit (EMRAT)

  Poliçan/Skrapar Evidentohen dhe goditen dy raste të tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Arrestohen në flagrancë 3 persona të dyshuar si autorë të tentativës për kultivim. Sekuestrohet...

Kultivimi i bimëve narkotike në laboratorin e drogës/ Arrestohen 3 persona, në kërkim pronari

Goditet një tjetër rast i tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Finalizohet me sukses nga Komisariati i Policisë Lushnjë në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin...

E kishin kthyer banesën në laborator për kultivimin e bimëve narkotike/ Tre persona bien në pranga, një tjetër në kërkim (Emrat)

Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Lushnjës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, në kuadër të operacionit “Laboratori”.   Policia ka zbuluar...

Latest news

- Advertisement -spot_img