- Advertisement -spot_img

TAG

biresim

Prekëse/ Pas divorcit gruaja birëson dy fëmijë, ajo që zbuloi më pas do t’ju befasojë

Një ngjarje aq e bukur dhe e pabesueshme në të njëjtën kohë ka ndodhur për Katie Page, gruan e cila sapo ishte divorcuar nga...

Rast i rrallë/ Beteja disa vjeçare e britanikut nëpër gjyqe për t’i siguruar azil të riut shqiptar

John Stokes nga Britania e Madhe është duke bërë fushatë ndërsa ndjek edhe një betejë ligjore për të mos lejuar djalin e tij të...

Zbulohet skandali/ E martuar ne Elbasan, e nxjerrin me probleme mendore për t‘i marrë kujdestarinë e fëmijes

Një nënë e re 26 vjecare nga Tropoja, e martuar në Elbasan ka sjellë në jetë fëmijën e parë, një vajzë. Pas lindjes, ajo...

Vjehrra zbulon se nusja ishte vajza e saj biologjike

Një ngjarje pazakontë ka ndodhur në Kinën Jugore, ku një grua zbuloi se djali i saj po martohej me vajzën që e kishte humbur...

Komuniteti LGBT/ Kërkon të drejtën për të birësuar fëmijë

Komuniteti LGBT i ka drejtuar një letër Ministrisë së Drejtësisë, ku kanë shprehur kërkesën e tyre për të pasur të drejtën e birësimit edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img