- Advertisement -spot_img

TAG

Birmingham

Tom Cruise i vjedhin makinën luksoze teksa po xhironte filmin e ri

BMW -ja e aktorit hollivudian, Tom Cruise u vodh ndërsa ai ishte duke xhiruar në Birmingham. Ylli i ekranit ndodhet në qytet duke xhiruar...

Pamje tmerruese! Makinat përplasin këmbësorin dhe largohen me shpejtësi

Një automjet ka përplasur një këmbësor, 20 vjeçar teksa po ecte në një rrugicë të banuar në zonën Bromford, Birmingham. Pamjet e përplasjes kanë qarkulluar...

Latest news

- Advertisement -spot_img