- Advertisement -spot_img

TAG

birre

Ja pse duhet të merrni gjithmonë birrë me vete kur shkoni në plazh

Për të siguruar një nxirje të mirë në plazh, përveç pjeprit dhe karotës, të cilat janë të njohura për përmbajtjen e lartë të betakarotenit,...

Vendi që i ofron të rinjve birrë me vetëm 50 cent, nëse vaksinohen

Messina bëhet vendi i parë në Italinë fqinje që ndërmerr një iniciativë për të afruar të rinjtë, që të vaksinohen në Panair. Të gjithë të...

Vendi i Ballkanit që ia kaloi edhe Gjermanisë për konsumin e birrës

Ky është vendi që ia ka kaluar Gjermanisë për konsumin e birrës për banor.Studimi vjetor i "Kirin Beer University" ka nxjerrë rezultatet duke cilësuar...

Mbretëresha Elizabeth lançon birrën e prodhuar në nder të Princit Philip

Një birrë mbretërore sapo ka dalë në treg. Mbretëresha Elizabeth lançoi birrën e prodhuar nga bimët e rritura në pasurinë e saj Sandringham në...

Betejë e fortë mes dy pijeve, cila është më e mirë mes verës dhe birrës

Ka pak gjëra që njerëzit duan më shumë sesa një birrë të ftohtë apo një gotë verë të mirë. Aq më tepër tani që...

Latest news

- Advertisement -spot_img