- Advertisement -spot_img

TAG

Bizhuteri

“Bombë në dyqan ose bizhuteritë”Hajduti nën vjedh gurë të çmuar e varëse argjendi me vlerë miliona euro

Policia në Paris është në kërkim të një personi që vodhi bizhuteri dhe gurë të çmuar me vlerë mbi 2 milionë euro. 50-vjeçari erdhi...

Bizhuteri të shtrenjta, shqiptarët harxhuan më shumë para për të blerë në vend

Shqiptarët kanë qejf luksin, të duken. Pandemia u mbylli kufijtë dhe shumica e atyre që shpenzojnë paratë për sende luksi, ngaqë nuk e arritën një...

Latest news

- Advertisement -spot_img