- Advertisement -spot_img

TAG

BLEDAR BIRçAJ

Ndodhej brenda makinës gjatë ekzekutimit në Vlorë, përjashtohet efektivi i anti-drogës

Drejtori i Përgjithshëm  policisë së Shtetit Ardi Veliu ka firmosur urdhërin për shkarkimin nga detyra të efektivi të Antidrogës Granit Deromenaj, personi që ishte...

Detaje të reja/ Shteti dhe krimi në një makinë, çfarë iu gjet në makinë biznesmenit vlonjat

  Detaje të reja kanë dal në lidhje me atentatin e ndodhur në Vlorë ditën e djeshme, ku dy persona ekzekutuan me breshëri kallashnikovi 40-vjeçarin...

Atentati në Vlorë/ Biznesmeni u qëllua më shumë se 30 herë, zbardhet dëshmia e pasgjerit

  Zbardhet e dëshmia e pasagjerit që ndodhej në makinë me biznesmenin 40-vjeçar Bledar Birçaj i cili u ekzekutua një ditë më parë në Vlorë...

Pamjet tmerruese të ekzekutimit të Bledar Birçajt në Vlorë

Një atentat mafioz ndodhi ditën e sotme rreth orës 13.00 të kësaj të hëne në lagjen Hajro Cakërri në Vlorë ku mbeti i vrarë...

Vrasja e biznesmenit në Vlorë, reagon Artan Hoxha: Merita e çunave që vlera e jetës së një shqiptari është ulur në koston e një...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka reaguar ashpër ditën e sotme pas vrasjes së Bledar Bircaj, biznesmen në qytetin e Vlorës. Gazetari Hoxha e quan me ironi...

U qëllua me 10 plumba, biznesmeni që u vra sot në rrahu ish-juristin e Hipotekës

Zbulohet një tjetër ngjarje ku ishte i implikuar 40-vjeçari i vrarë ditën e sotme në Vlorë Bledar Birçaj. Burime bëjnë me dije se në...

Biznesmeni i ekzekutuar sot, i akuzuar për vrasje në 2011

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë me vendimin nr.23 datë 27.01.2011, ka vlerësuar si të ligjshëm ndalimin e shtetasit Bledar Birçaj, të kryer më datë...

Ekzekutohet 40 vjeçari në Vlorë, policia jep detaje (EMRI)

Bledar Birçaj, 40-vjeç është personi i ekzekutuar ditën e sotme në Vlorë pasi u qëllua me kallashnikov teksa po udhëtonte me automjetin e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img