- Advertisement -spot_img

TAG

blendi gonxhe

Gonxhe flet për ndryshimet në kolaudimin e makinave. Rastet e reja kur nuk do të kalojë automjeti. Tarifat…

Drejtori i DPSHTRR-së, Blendi Gonxhe, ishte sot në një lidhje “Skype” me emisionin “Breaking” në Top News, për të sqaruar qytetarët në lidhje me...

Blendi Gonxhe paralajmëron qytetarët: “Kontrollet në rrugë do të shtohen, do veprohet me forcë”

Vetëm pak ditë më parë u miratua Kodi i Ri Rrugor, i cili tashmë parashikon se kolaudimi i automjeteve do të bëhet një herë...

Gonxhe jep lajmin e mirë për kolaudimet

Parlamenti miratoi pak ditë më parë paktën e ndryshimeve në Kodin Rrugor. “Për Kodin është punuar një vit e ca përpara dhe koncesioni i SGS-së...

Latest news

- Advertisement -spot_img