- Advertisement -spot_img

TAG

Bletë

Vodhi disa gjëra nga fqinji, babai i të miturit e lyen me mjalt që ta picojnë bletët

Një ngjarje e pazakontë dhe njëkohësisht e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Egjipt, ku një 34-vjeçar lidhi fëmijën e tij dhe më...

Bletët agresive sulmojnë për vdekje 70-vjeçarin, shpëton në ‘fije të perit’

Zjarrfikësit që erdhën në skenën e incidentit thanë se gjetën “aktivitet shumë agresiv bletësh” çka i kushtoi jetën një burri 70-vjeçar, gruaja e të...

Latest news

- Advertisement -spot_img