- Advertisement -spot_img

TAG

Bob Dylan

Drogoi dhe abuzoi seksualisht me një 12-vjeçare, Bob Dylan nën akuza të rënda

Legjenda e muzikës, Bob Dylan, raportohet se sipas një padie të re, i ka dhënë një 12 vjeçareje drogë dhe alkool para se ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img