- Advertisement -spot_img

TAG

boks

Conor Mc Gregor në listën e TOP 10 së sportistëve më të paguar në botë, thyen Messin e Ronaldon

Conor McGregor është sportisi më i paguar në botë gjatë 12 muajve të fundit, sipas listës vjetore të Forbes, duke fituar vetëm në një...

Boks në Cërrik: Futbollisti godet arbitrin dhe largohet nga dritarja e banjos

Rikthehet dhunë në futbollin shqiptar. Ditën e sotme në fundin e pjesës së parë është ndërprerë takimi midis Sopotit dhe Mirditës, që po luhej...

Ndahet nga jeta legjenda e boksit/ Quhej si “I mrekullueshmi”

Legjenda e boksit Marvin Hagler, kampion i padiskutueshëm i peshave të mesme nga viti 1980 deri më 1987, vdiq papritur në moshën 66 vjeç....

Florian Marku triumfon sërish, mund keq anglezin Charlton

  Florian Marku mposht Rylan Charlton, pasi rivali u dorëzua në raundin e tetë. Boksieri shqiptar e nisi mirë, duke i dhënë disa goditje në...

Latest news

- Advertisement -spot_img