- Advertisement -spot_img

TAG

boksiere

Boksierja e njohur rreh për vdekje bashkëshortin. U martuan dhe dukeshin të lumtur një vit më parë

Një boksiere braziliane është arrestuar pasi dyshohet se ka rrahur për vdekje bashkëshortin e saj, me të cilin ishte martuar në janar të këtij...

Latest news

- Advertisement -spot_img