- Advertisement -spot_img

TAG

BoraMuzhaqi

Nuk ndali gafat gjatë fushatës elektorale, Evis Kushi mirëpret socialisten e re që u caktua si zëvendësministre Arsimi

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka mirëpritur Zëvendësministren e re Bora Muzhaqi, gjatë një takimi të organizuar me përfaqësues të drejtorive...

Latest news

- Advertisement -spot_img