- Advertisement -spot_img

TAG

briken calja

Ilir Meta uron Briken Çaljan pas dy medaljeve në Europian

Presidenti i vendit Ilir Meta ka uruar peshngritësin Briken Çalja për dy medaljet e marra në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po mbahet në...

Briken Çalja rrëmben dy medalje në Rusi

Briken Calja nuk zhgënjen as këtë herë duke mbyllur europianin e peshëngritjes me dy medalje, bronz në dygarësh dhe argjend në shtytje. Me 336 kg...

Latest news

- Advertisement -spot_img