- Advertisement -spot_img

TAG

burg greqi

Abuzohet sërish në burg Aleksandër Luca, vrasësi i studentes greke

Shqiptari Aleksandër Luca, i dënuar me burgim të përjetshëm për përdhunimin dhe vrasjen e studentes greke, Eleni Topaloudi, është përdhunuar për herë të dytë...

Dy shqiptarët e arratisur kthehen sërish pas hekurave, si u kapën nga policia greke

Liria e dy shqiptarëve që ishin arratisur nga burgjet mori fund ditën e sotme kur u kapën nga policia greke. Në zonën e Neapolit...

Latest news

- Advertisement -spot_img