- Advertisement -spot_img

TAG

burri tradhti

Historia e 23-vjeçares: Çfarë ndodhi pasi zbulova se burri më tradhtonte

Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, ditën e hene u trajtua historia e një 23-vjeçareje e cila ishte dhunuar dhe ngacmuar seksualisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img