- Advertisement -spot_img

TAG

button

Ekskluzive/ Aksident në Tiranë, përplasen motorri me biçikletën dhe një automjet (Foto, video)

  Një aksident sapo ka ndodhur në Tiranë. Ngjarja u regjistrua tek kryqëzimi në rrugën e Elbasanit. Siç shihen nga pamjet ekskluzive të regjistruara nga infoelbasani.com...

Si do ta ndani Saimirin? Jonida: Një natë njëra, një natë tjetra

  Nata e dytë e spektaklit “Love Story” në TV Klan u shoqërua me emocione të shumta teksa dy konkurrente, Klea dhe Juli nuk morën...

Nuk përmbahet shqiptari. Merr përpara dhe thyen traun e doganës në Kakavijë, kalon drejt Greqisë. Ngrihen tri akuza ndaj tij

Ai shtypi gazin dhe theu shufrat metalike të kontrollit të trafikut në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. I vendosur për të bërë një sakrificë...

Gjendet i pa jetë në magazinë 60-vjeçari, ja çfarë thotë policia

  Një 60 vjeçar është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në një magazinë në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë, të cilën e kishte përshtatur...

Elon Musk bëhet personi i dytë më i pasur në botë, kalon Bill Gates

Vetëm disa ditë më parë, Elon Musk ishte 8 miliardë dollarë larg nga tejkalimi i Bill Gates si personi i dytë më i pasur...

Pasi goditi Fatjonin dhe u largua nga emisioni, veprimi i Anës jashtë studios do t’ju habisë

  Të premten e kaluar, emisioni “Për’Puthen” ishte padyshim një nga puntatat më interesante. Emisioni nisi me takimin e Fatjoit dhe Melisës, ndërsa ‘startoi’ edhe...

Ishin për burrin, s’kam turp! Ish-banores së Big Brother i hakërojnë telefonin, dalin videot e nxehta ku vetëkënaqet

Ish-banorja e Big Brother në Itali (Grande Fratello) është duke kaluar një situatë tejet të vështirë. Guendalina Tavassi, tashmë një modele e njohur, ka...

Nga 800 në 8000 dollarë në javë, si u bënë ‘të pasur’ infermierët nga pandemia e Covidit

Në një kohë kur pandemia ka prekur të gjithë botën, infermieret dhe mjekët janë ata që ndodhen në vijën e parë të betejës dhe...

Infektohet me Covid-19 kryetari i bashkisë së Belshit, Arif Tafani. Ja si është gjendja shëndetësore e tij

Infektohet me Covid-19 kryetari i bashkisë së Belshit. Burime bëjnë me dije se është infektuar me Covid-19 kryetari i bashkisë së Bleshit Arif Tafani. Mësohet se...

Grupit shqiptar të kanabisit i kapen rreth 600 mijë euro. Midis tetë të arrestuarve edhe gra. Detaje nga operacioni

  Tetë persona u arrestuan dhe më shumë se gjysmë milioni euro para u sekuestruan. Ky është rezultati i operacioneve të gjera të policisë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img