- Advertisement -spot_img

TAG

buza e siperme

I riu që preu buzën e sipërme dhe hundën sepse dëshiron të transformohet në alien

I riu francez, Anthony Lovredo, 32 vjeç, preu hundën dhe buzën e sipërme në mënyrë që të shndërrohej në një “alien të zi”. Sipas Mirror,...

Latest news

- Advertisement -spot_img