- Advertisement -spot_img

TAG

canabis

“Operacioni antidrogë i organizuar ”, Zëri Amerikës: Në dy vitet e fundit ka pasur rritje të kultivimit…

  Në operacion u angazhua një numër i madh forcash , përfshirë dhe njësitë specialë të policisë. Gjithcka është ndjekur nga afër nga drejtuesit më...

I tradhëtoi aroma e fortë! Tre shqiptarë kapen me fabrikë kanabisi në Angli me vlerë 1.25 mln paund

  Tre shqiptarë janë arrestuar pas zbulimit të një fabrike të madhe kanabisi në qytetin Kirkby në Angli. Mediat britanike kanë shkruar se Ledion Subashi,...

Artan Hoxha merr dronin dhe del e inspekton “të mbjellat”: Çunat po punojnë!

Mes tensionit dhe gjakderdhjes në Elbasan dhe Kavajë gjatë fushatës, zgjedhjet përfunduan dhe PS mori mandatin e tretë, ndërsa gazetari investigativ Artan Hoxha në...

E kishin kthyer apartamentin në serë për kultivimin e kanabisit, arrestohen dy shqiptarë në…

Dy shqiptar banues në Itali janë arrestuar nga karabinierët pas kontrollit që është bërë në shtëpitë e tyre në Varese ku kanë gjetur se...

Shqiptari kapet me 150 mijë paun drogë në fermën e kanabisit. Çfarë i tha policisë

Një burrë është burgosur për 16 muaj pasi u kap me një fermë kanabis prej 150,000 £ të fshehur në. Edmond Gjata u arrestua...

Policia në Britani: Shqiptarët mjeshtra të kultivimit të “barit”. Në çdo shtëpi ka të paktën një prej tyre

  Prej shumë kohësh policia britanike ka shprehur hapur shqetësimin e saj për shtëpitë e “barit” në Mbretërinë e Bashkuar dhe për ruajtësit e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img