- Advertisement -spot_img

TAG

Charli D'Amelio

Dikush filmoi Charli D’Amelion duke kërcyer dhe rrjeti nuk po ndalet me komentet negative

Charli D'Amelio e kthyer tashmë në një personazh të njohur nga videot e saj në TikTok është kthyer në qendër të vëmendjes ditët e...

Pas videos virale njerëzit mendojnë se ylli i TikTok vuan nga PNES

Në një transmetim live në TikTok, Dixie D'Amelio tregoi se ajo ka kriza psikogjene joepileptike (PNES). D'Amelio tha gjatë videos, se sëmundja iu shkaktua...

Latest news

- Advertisement -spot_img