- Advertisement -spot_img

TAG

cift shqiptar itali vrasje

Vrasja e çiftit shqiptar, gjykata italiane lë në burg ish të dashurën e djalit

Gjykatësi hetues Angelo Antonio Pezzuti ka konfirmuar arrestimin e prokurorit dhe dha masën e sigurisë “arrest me burg” për Elona Kalesha, 36 vjeç, ish...

Latest news

- Advertisement -spot_img