- Advertisement -spot_img

TAG

cocid 19

Rritja e rasteve nga Covid-19, Vasili: Qeveri shkundu, po të ikën situata nga duart

Edhe njëherë tjetër nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shpreh shqetësimin për rritjen e rasteve të reja nga Covid-19. Në 24 orët e fundit Ministria...

Indonezi/ 2 tigra rezultojnë pozitivë me Covid-19

Dy tigra kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në një kopsht zoologjik në Xhakartë, sipas një njoftimi nga autoritetet indoneziane. Tino, 9 vjeç dhe Harry,...

Latest news

- Advertisement -spot_img