- Advertisement -spot_img

TAG

covid mesues

Elbasan/ Katër mësues në shkollën private dhe 15 nxënës në shkolla të tjera pozitivë me Covid-19

Katër mësues në shkollën private pozitivë për Covid-19, në karantinë 4 të tjerë në Elbasan Katër mësues të një shkolle private në Elbasan janë konfirmuar...

Dalin pozitivë edhe dy mësues në Elbasan

Konfirmohen pozitivë për Covid-19 edhe dy mësues në Elbasan. Në total, numri i mësuesve që janë aktivë në këtë qark shkon në 21. I infektuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img