- Advertisement -spot_img

TAG

covid recete

“Kam një ilaç sekret”, Ruzhdi Metali tregon kurënkundër koronavirusit: Kam shëruar dy deputetë

  “Sa pacientë me Covid-19 ke takuar dhe ke kuruar deri tani? Cila është kura që ti jep?”, e ka pyetur Çani doktorin alternativ, Ruzhdi...

Latest news

- Advertisement -spot_img