- Advertisement -spot_img

TAG

darzeze

Shembet Ura/ Fundoset kamioni i tonazhit të rëndë

Ura e Darzezës në Fier është shembur dhe si pasojë një mjet i tonazhit të rëndë ka rënë në lumë. Burime bëjnë me dijese drejtuesi...

Latest news

- Advertisement -spot_img