- Advertisement -spot_img

TAG

Dashamir Shehi

Dashamir Shehi uron besimtarët myslimanë: Qofshin pranuar sakrificat, lutjet dhe veprat tuaja

Dashamir Shehi, kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar i cili fitoi një mandat deputeti në siglën e PD në zgjedhjet e 25 Prillit ka...

Shehi kërkon hetim për votat e pavlefshme: Të dimë nga vijnë këto 80 mijë vota të pavlefshme

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka kërkuar që të hetohen 80 mijë votat e pavlefshme në zgjedhjet e 25 prillit. Në një shënim në...

Dashamir Shehi: PS po mbledh vota me paratë e …

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi njëherësh kandidat në listat e PS, ka deklaruar se PS po mbledh vota me paratë e tërmetit në periferi...

Dashamir Shehi: Rama do një treg skllevërish, nga Shqipëria ikën edhe sirianët

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi u shpreh sonte se propozimi i Edi Ramës për sjelljen e emigrantëve nga Bangladeshi është një përpjekje për të...

Dashamir Shehi: Shqiptarët t’i bëjnë vaksinat, por Rama të mos i përdorë për pazare me Turqinë dhe Arabinë

Vaskinat kineze e ruse edhe pse nuk janë cilësore dhe nuk janë çertifikar nga organizmat evropianë, shqiptarët t’i bëjnë, se kemi nevojë, por...

Dashamir Shehi më pranë mbështetësve: Po ju jap numrin e telefonit

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi kërkon mbështetje nga qytetarët e Tiranës për të marrë besimin e tyre për një tjetër mandat në Kuvendin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img