- Advertisement -spot_img

TAG

Dating Game Killer

I njohur ndryshe si “Dating Game Killer”, humb jetën vrasësi i njohur serial

Vrasësi serial që u dënua për vrasjen e një vajze 12-vjeçare dhe 4 grave të tjera ka vdekur nga shkaqe natyrore. Rodney Alcala, 77-vjeç i...

Latest news

- Advertisement -spot_img