- Advertisement -spot_img

TAG

David Schwimmer

“Më dukej sikur do vdisja”, Jennifer Aniston nuk e kupton aspak ‘torturën’ e kolegut të saj

Edhe pse ishte pjesë e kastit të "Friends" për 10 vite, Jennifer Aniston ka pranuar se mësoi diçka që një prej aktorëve e kishte...

Dy aktorët e “Friends” pranojnë hapur dashurinë e tyre të fshehtë

Një romancë mes Ross dhe Rachel mund të kishte ndodhur edhe në jetën reale mes yjeve të “Friends”, Jennifer Aniston dhe David Schwimmer. Gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img