- Advertisement -spot_img

TAG

dedikim

Vin Diesel i emocionon të gjithë me dedikimin për Paul Walker

Aktori i famshëm i “Fast and Furious”, Paul Walker, u nda nga jeta 6 vite më parë si pasojë e një aksidenti, ndërsa humbja...

Reperi bën dedikimin prekës për 27 vjeçarin që vdiq mbrëmjen e djeshme: “Pusho në paqe. Do jesh gjithmonë këtu vëllai im”

Reperi me emrin Mariglen Malaj, i njohur me emrin e artit ‘Marin’, është personi i parë që ka reaguar pas vrasjes së 27 vjeçarit...

Fansja i bën dhuratën më të ‘çmendur’,Ylli Limani ia kthen me një dedikim

Yll Limani është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe numëron mijëra fansa. Ai ndan herë pas herë detaje nga jeta e tij...

Gazetarja shqiptare humb nënën dhe bën dedikimin prekës: “Fluturo lart, hapi krahët”!

Gazetarja dhe moderatorja e njohur, Fiori Dardha ndodhet në zi. Ajo ka bërë me dije mëngjesin e sotëm se mamaja e saj ka ndërruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img