- Advertisement -spot_img

TAG

Delon Troqe

Ekzekutimi i Delon Troqes, momenti kur vrasësit qëlluan me breshëri plumbash

Pasditen e sotme janë siguruar pamjet e vrasjes së Delon Troqes në qytetin e Vlorës. Në pamje duket momenti kur një makinë e zezë afrohet...

Yuri Kim shijon bregdetin e qytetit të Vlorës, një ditë pas ekzekutimit të Delon Troqes

  Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim ka shkuar sot në qytetin bregdetar të Vlorës, një ditë pasi ky vend u trondti...

Ekzekutimi në Vlorë, zbulohen pamje të armëve në makinën e djegur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, ku 38-vjeçari Delon Troqe u qëllua me breshëri plumbash dhe humbi...

Detaje të reja nga vrasja në Vlorë, këto janë 2 pistat e hetimit nga prokuroria

Grupi hetimor ka dalë në përfundim se atentati ndaj Delon Troqes ka qenë i mirëorganizuar. Të paktën katër persona kanë marrë pjesë në vrasjen...

Atentati në Vlorë, viktima përcillet sot për në banesën e fundit

38-vjeçari Delon Troqe që u ekzekutua mbrëmë me armë zjarri në një atentat përpara servisit të tij në Vlorë do të përcillet ditën e...

Vrasja e Delon Troqes, rezulton i afërmi i Elvis Troqes, i humbur që prej vitit 2017

38-vjeçari Delon Troqe u ekzekutua në një atentat mafioz në qytetin e Vlorës mbrëmjen e sotme në lagjen ‘Pavarësia’. Troqe rezulton se është i afërm...

Latest news

- Advertisement -spot_img