- Advertisement -spot_img

TAG

dembele

Dembele-s i bie të fikët , jep lajmin për gjendjen e tij shëndetësore

Atletico Madrid vazhdon stërvitjen, edhe pse Diego Simeone ka në dispozicion një numer të pakët lojtarësh për shkak se shumë prej tyre janë grumbulluar...

Dembele bie pa ndjenja në stërvitje, çfarë ndodhi me futbollistin

Lojtarët e Atletico Madridit kanë përjetuar një trishtim të martën, pasi Moussa Dembele ka rënë në stërvitje dhe dukej sikur e kishte humbur vetëdijen. Xhirimet...

Qytetet me burrat dhe gratë më “dembelë” në Shqipëri

Në fund të tremujorit të tretë në vend kishte 943 mijë persona të konsideruar inaktivë, të cilët janë mbi 15 vjeç dhe të aftë...

Latest news

- Advertisement -spot_img