- Advertisement -spot_img

TAG

dëme

Syri i keq është më i rrezikshëm seç mund ta mendoni

Shumë prej kulturave anë e mbanë botës besojnë se shikimi i ligë apo mendimet e këqija,shkaktojnë dëme tek dikush tjetër në formën e sëmundjeve,plagëve...

Lajm i fundit: Digjet mobileria ,dëme kolosale

Nje mobileri në pronesi të Ferite Kallmeti ka marrë flakë rreth mesnatës së kaluar në fshatin Nikël të Krujës. Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit...

“Do i sjellim një dëm të zi Ramës nga Berati”, paralajmëron Tomor Alizoti: Pas Elbasanit, priten përplasje dhe në qytetet e tjera.

“Do i sjellim një dëm të zi Ramës nga Berati”, paralajmëron Tomor Alizoti: Pas Elbasanit, priten përplasje dhe në qytetet e tjera. Ai do...

Shkatërrimtari 3-vjeçar ka shkaktuar dëm 6000 paundë familjes

Ky mund të jetë fëmija më mistrec dhe shkatërrimtar në Britani edhe pse është vetëm 3 vjeç. Mamaja e tij tregon se djali i...

Latest news

- Advertisement -spot_img