- Advertisement -spot_img

TAG

demokraci

Demokratë, të gjithë po ju gënjejnë

Nga Çim Peka Nesër Partia Demokratike mbledh Kuvendin e saj Kombëtar për të analizuar farsën zgjedhore, për të provuar manipulimin dhe blerjen e votës, por...

Meta paralajmërim për gjykatësit dhe prokurorët: Mos detyroni popullin t’ju arrestojë në flagrancë

Kriminelët janë kudo të rrezikshëm. Por më të rrezikshmit janë kriminelët e veshur me uniformë, janë ata që gjenden brenda sistemit gjyqësor dhe të prokurorisë. Prandaj...

“Mos e dëgjoni Kryefuksin”, Meta reagon pas kritikave të kryeministrit Rama

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas kritikave të kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në takimet elektorale. Meta i bën thirrje “patronazhistëve” të...

MESAZH I PRESIDENTIT TE REPUBLIKES SH.T.Z ILIR META

MESAZH I PRESIDENTIT TE REPUBLIKES SH.T.Z ILIR META TË MBROJMË ZGJEDHJET, TË MBROJMË PLURALIZMIN, TË MBROJMË DEMOKRACINË! DENONCO KRIMIN ZGJEDHOR në: www.president.al ose www.president.al/denonco/ Të nderuar qytetarë, Nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img