- Advertisement -spot_img

TAG

dhëndër nuse

Po shkonin të martoheshin, dhëndri hap krahun dhe bën atë që nuk ua merr mendja me nusen

Disa foto janë duke bërë xhiro nëpër botë, teksa një dhëndër shihet duke dhunuar fizikisht gruan e tij në ditën e dasmës. Mediat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img