- Advertisement -spot_img

TAG

dhimo tarusha

Më këpute shpirtin o ba… Ndërroi jetë nga koronavirusi, vajza e shkrimtarit Dhimo Tarusha nga Elbasani përlot me fjalët e saj

Një ditë më parë koronavirusi i ka marrë jetën shkrimtarit të njohur nga Elbasani, Dhimo Tarusha. Ai ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img