- Advertisement -spot_img

TAG

dhuna ne familje

Ushtron dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet ne flagrancë 40-vjeçari

Vlorë Vijon puna për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Policia vë në pranga 1 shtetas, për veprën penale “Dhuna në familje” Procedohen penalisht 2 shtetas, për...

Latest news

- Advertisement -spot_img