- Advertisement -spot_img

TAG

Dimitri Payet

(Video) Plas sherri në fushë, futbollisti godet me shishe tifozët

Një incident i rëndë ka ndodhur në kampionatin francez në sfidën mes Nice dhe Marseilles. Dimitri Payet, mesfushor i Marseille, u godit me një shishe...

Latest news

- Advertisement -spot_img