- Advertisement -spot_img

TAG

Dionis Imeri

Votojnë Mziu dhe Imeri: Dibranët e kanë kuptuar mesazhin e ‘97

Kanë shkuar drejt kutive të votimit, drejtuesi politik i PD-së në Dibër, Xhelal Mziu dhe kandidati i PS-së në Dibër Dionis Imeri. Ky i fundit...

Latest news

- Advertisement -spot_img