- Advertisement -spot_img

TAG

Dita e infermierëve

Takim me infermierët, Yuri Kim: Zotohem që do të vazhdojmë krah jush

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, e cila mori pjesë në takimin e zhvilluar me infermierët të amfiteatrin tek Liqeni i Tiranës, u shpreh se SHBA...

Aktivitet në kuadër të Ditës së Infermierëve, flasin protagonistët

Në kuadër të 12 majit ditës ndërkombëtare të infermierëve është organizuar një aktivitet në parkun Rinia në qytetin e Elbasanit. Në këtë aktivitet kanë...

Manastirliu dhuron lule për infermierët: Ritmet e vaksinimit do vijojnë të shtohen dhe fasha e moshës do të ulet sërish

Ministrja e ShëndetësisëOgerta Manastirliu, në Ditën Botërore të Infermierëve, ka falenderuar infermierët dhe vaksinatorët, teksa u dhuroi atyre lule duke shprehur vlerësimin dhe mirënjohjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img