- Advertisement -spot_img

TAG

Dj Blunt

Dj Blunt dhe Real 1 kapen me drogë në makinë/ Gjykata merr vendimin

Dy reperët e njohur, Real 1 dhe Dj Blunt u kapën ditën e djeshme nga policia me lëndë narkotike. Sipas aktakuzës, me datë 27 janar...

Latest news

- Advertisement -spot_img