- Advertisement -spot_img

TAG

djalë

Humbën në Gjermani/ Nëna dhe djali i saj 3-vjeçar gjenden në Kosovë (FOTO)

Hetimet nga policia dhe prokuroria lidhur me dyshimin për heqje të lirisë janë ende në vazhdim sepse ka indikacione për autorë të mundshëm. Lajmi...

Mbytet në lumë heroi 10-vjeçar. Hyri në ujë për të shpëtuar motrën (FOTO)

Historia dramatike e një 10-vjeçari në SHBA po bën xhiron e mediave, ndërsa ai cilësohet si hero. Vogëlushi u hodh dje në një lumë...

Rrihte me grushta babain e tij/ Arrestohet 35-vjeçari

Policia e Beratit ka vendosur në pranga një 35-vjeçari, pasi dyshohet se në mënyrë sistematike ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj babait të tij. Policia...

23-vjeçari qëllon me pushkë bashkëmoshatarin, ja momenti kur arrestohet nga policia

Një 23-vjeçar është arrestuar nga forcat “Shqiponja” ditën e sotme në fshatin Podgorie të Maliqit, pasi tentoi të vriste me pushkë një bashkëmoshatar. Specialistët për...

U morën në makinë nga dy persona/ Zhduket nëna shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani. Policia arreston bashkëshortin si të dyshuar

Zhduket një nënë 34 vjeçare shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani. Ata janë parë për herë të fundit në qendrën sociale...

Ndodhi ditën e fejesës. “M’i hoqi mbathjet me forcë dhe më…”/ Historia tronditëse! Si djali donte të sigurohej për virgjërinë

Ceremonia e fejesës, u zhvillua vetëm 10 ditë pas takimit të parë mes 29-vjecarit dhe të miturës. K.P. është dënuar nga gjykata e Tiranës...

Ishte duke punuar në lavazhin e të vëllait, humb jetën 20-vjeçari

Mbrëmja e djeshme ishte padyshim ndër më tragjiket në vendin tonë, për shkak se ndodhën dy vrasje (Ksamil dhe Shkodër) dhe një i ri...

Pandemia e COVID/ Si 14-vjeçari parashikoi katastrofën e madhe që do të prekte njerëzimin

Abhigya Anand u bë mjaft popullor në internet pasi parashikoi me saktësi pandeminë e Covid 19. 14-vjecari përshkroi në një mënyrë mjaft të guximshme sesi...

Përplaset me një mjet, humb jetën 16-vjeçari që udhëtonte në motor (Dinamika e plotë)

  Është zbardhur dinamika e plotë e njgjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme, si pasojë e të cilës humbi jetën një 16-vjeçar që...

Zhduket në rrethana të mistershme 25-vjeçari. Flet i vëllai: Shkoi të takonte të dashurën, pati konflikt me disa persona para disa ditësh

Zhdukjen në rrethana misterioze një 25-vjeçar me emrin Ilir Daka, personi që shihni në foton e mëposhtme. Ka qënë vëllai i tij ai i cili...

Latest news

- Advertisement -spot_img