- Advertisement -spot_img

TAG

djem

Kuptimi i logove të mëdha në veshjet e djemve dhe burrave

E keni menduar ndonjëherë çfarë do të thotë një logo e madhe në bluzën, kapuçin ose xhupin tuaj, përveç emrit të markës? Një hulumtim...

4 të rinj denoncojnë policinë për dhunë barbare. “Fikën dritat dhe na sulmuan” (FOTOT)

KOSOVË - Katër të rinj pretendojnë se janë dhunuar barbarisht nga gjashtë policë mbrëmjen e së shtunës në një lokal në lagjen “Gavrani” në...

Çmenduria kolektive në Lezhë/ 31-vjeçari u tregoi shokëve videon me vajzën, policia gjen mesazhet

Një histori e nisur si raport dashuror mes një vajze 15-vjeçare dhe 31-vjeçarin Artan Kaçorri ka marrë përmasa tronditëse në Mirditë. Burime bëjnë me...

Abuzimi në grup me 15-vjeçaren, dalin detaje të reja: E ëma i gjeti një telefon që e mbante të fshehur…

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në një fshat të Rrëshenit, ku një 15-vjeçare u shantazhua dhe...

E mrekullueshme! Ambulanca kishte urgjencë/ Të rinjtë dalin nga makinat, hapin rrugën për 15 sekonda

Një ngjarje për t’u duartrokitur është shënuar në një qytet të vogël në Angli. Disa të rinj, të cilët kishin ngecur në trafik, teksa kanë...

Pas përplasjes së tre fëmijëve, tjetër aksident i makinave mbi trotuar, dy të rinjtë…

Makinat hipin mbi trafikndarëse/ Pamje nga aksidenti i rëndë Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë, fatmirësisht pa dëme në njerëz. Në...

Dy vajza përleshen me grushta në mes të rrugës, dy djemtë e rëndojnë më keq situatën

  Pamje skandaloze dhe aspak të denja për një shoqëri normale janë filmuar në qytetin e Pejës. Dy vajza përleshen fizikisht me njëra-tjetrën, në mes të...

Babai që mbrojti djemtë për të mos u vrarë me trupin e tij, flet i biri: Ndodhi për… (VIDEO)

  Pas daljes nga spitali, djali 27-vjeçar i shqiptarit që u ekzekutua pak ditë më parë në Greqi Edmond Llangozit, ka treguar për mediat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img