- Advertisement -spot_img

TAG

Dominique

Milioneri dhe gruaja e tij dhunohen rëndë nga hajdutët e pamëshirshëm

Milioneri i kontestuar francez Bernard Tapie raportohet se është duke u rekuperuar pas një grabitjeje ‘me dhunë ekstreme’ në vilën e tij gjigande pranë...

Latest news

- Advertisement -spot_img