- Advertisement -spot_img

TAG

Don Xhoni

Nuk shkoi në koncertin në Ulqin, Don Xhoni sulmohet nga Noizy, plas sherri mes dy reperëve

Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të njëjtin vend, pra në Ulqin. Pasi Noizy e dogji në...

Don Xhoni anulon koncertin me urgjencë: Kam aksident në familje

Don Xhoni, reperi i njohur shqiptar ka anuluar koncertin e tij në Ulqin për shkak të një aksidenti në familje. Këtë lajm e ka...

Don Xhoni reagon pas diss-it të fortë të reperit Varrosi

Varrosi publikoi ditën e djeshme këngën e tij më të re “Flamma”, që hapur ishte një diss për gjithë reperët e rinj. Ai përmend...

Postoi foto me dy kallashnikovë, policia zbarkon në shtëpine e rreperit të njohur

Blutë e Kosovës kanë ‘mësyrë’ për kontroll në shtëpinë e reperit Xhanatan Isufi të njohur ndryshe si Don Xhoni. Pak orë pasi ky i fundit...

Don Xhoni feston me armë në dorë , çfarë e gëzoi kaq shumë këngëtarin

Don Xhoni ka paralajmëruar prej javësh se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor, që pritet të thyejë rrjetin. Para...

Nëse arrin këtë gjë në jetë, Don Xhoni është gati të heqë dorë edhe nga fama

Don Xhoni është reperi më i ri, i cili spikati në emsionin “Gjoni Black” të Meriton Mjekiqit. Karantina nxorri në pah talentin e ri...

Don Xhoni publikon surprizën e tij më të re për adhuruesit!

Don Xhoni është reperi më i ri, i cili spikati në emsionin “Gjoni Black” të Meriton Mjekiqit. Freestyle “Make a pose” është bërë mjaft...

(VIDEO) Habit futbollisti i Bayern, dëgjon këngë shqiptare

Futbollisti i Bayern, Douglas Costa ka shpërndarë një postim në “Story” në rrjetin social "Instagram", teksa shihet që dëgjon këngë shqiptare. Braziliani është duke dëgjuar...

Çfarë ndodhi midis Noizyt dhe Don Xhonit/Rreperat konfliktohen në story

Pa mbaruar ende sherrin me Mato Lalen, Noizy është përfshirë në një tjetër “përplasje” me një tjetër reper shqiptar. Bëhet fjalë për Don Xhonin, artistin...

Don Xhoni paralajmëron të gjithë fansat për një surprizë

Don Xhoni është një prej reperëve më të dashur për të rinjtë. Që prej vitin të kaluar ai është në qendër të vëmendjes dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img