- Advertisement -spot_img

TAG

drama

“Ti mi i vogël”, Trisha Paytas kërcënohet nga YouTuberi i njohur: Shko në polici dhe…

Twitter po 'gurgullon' nga drama mes Trisha Paytas dhe Jeff Wittek. Në 29 Qershor, Trisha shpërndau në rrjetet sociale kërcënimet që Wittek i kishte bërë. Jeff...

Latest news

- Advertisement -spot_img